0
Your Cart
0
Your Cart

Podmienky služieb

*Automaticky ku všetkým Jawlinerom 3.0

GARANCIA VRÁTENIA PEŇAZÍ PRI NEDOSTAVENÍ VÝSLEDKOV 💰

Ak budeš aspoň 3 mesiace poctivo cvičiť a neuvidíš žiadne výsledky, pošleme ti naspäť peniaze za celú objednávku!

Napriek tomu, že cvičenie a výsledky ovplyvňuje veľké množstvo faktorov, akými napr. sú: genetika, vek, % podkožného tuku, životospráva atď., aspoň menšie výsledky by mal vidieť každý.

Preto sme sa rozhodli prísť s touto garancou aby si si mohol byť istý, že nejde len o nejaký úlet alebo marketing. Sme si na toľko istý funkčnosťou produktov a cvičenia žuvacích svalov, že ak neuvidíš naozaj žiadne výsledky, vrátime ti peniaze za celú objednávku.

Pre uplatnenie garancie musia byť splnené nasledovné podmienky:

  • Ubehla minimálne 90 dní odo dňa začatia cvičenia, (berie sa deň doručenia tovaru)
  • Osoba cvičila v rámci svojich schopností poctivo, bez vynechávania tréningov a riadila sa striktne cvičebným plánom a a zásadami správneho cvičenia z Manuálu
  • Osoba si odfotila fotku tváre, z predu, pred začatím cvičenia s jawlinermi a po 3 mesiacoch cvičenia. Na fotkách musí byť tvár zreteľne odfotená tak, aby sa dalo pri uplatňovaní Garancie vrátenia peňazí zreteľne a objektívne posúdiť, či sú fotky pravé, a teda naozaj vyhotovené pred a po 3 mesačnej dobe, a či sa výsledky dostavili alebo nie. Akékoľvek viditeľné výsledky sa počítajú za výsledky.

Postup uplatnenia garancie:

Pre uplatnenie tejto služby je potrebné od 90 do 180 dní od doručenia objednávky kontaktovať nás na mail. Potrebné je priložiť aspoň dve fotky tváre (pred a po), fotky Jawlinerov po 3 mesiacoch cvičenia, meno a priezvisko a číslo objednávky, na ktorú sa garancia má uplatniť.

Disclaimer: Táto garancia sa nevzťahuje na Funkčné Žuvačky, vzhľadom na to, že ide o potravinu. Ak sú teda súčasťou objednávky, vracia sa iba časť sumy bez ceny žuvačiek. Z celkovej sumy objednávky sa taktiež odpočítava cena za dopravu. Ak sa ti v dobe cvičenia Jawlinery opoužívali a musel si si uplatniť 2 MESAČNÚ ZÁRUKU NA OPOUŽÍVANIE ♲, garancia sa dá naďalej normálne uplatniť. Garancia nie je právne vymahatelná.

2 MESAČNÁ ZÁRUKA NA OPOUŽÍVANIE ♻️

Ak sa ti Jawlinery v lehote 2 mesiacov podarí poškodiť, stačí nám zaslať ich fotku a mi ti obratom pošleme nové!

Pre uplatnenie tejto služby je potrebné do 60 dní od doručenia objednávky nás kontaktovať ktorýmkoľvek spôsobom. (mail / live chat)
Stačí nás informovať o požiadavke na uplatnenie tejto služby spolu s fotkou, ktorá dokazuje poškodenie jawlinerov. Poškodenie musí byť také, aby znemožnilo používanie produktu. Následne ti pošleme novú kusy danej tvrdosti. Neuhrádzaš ani dopravu.

Produkty vždy automaticky zasielame na rovnaké miesto aké bolo pri prvotnej objednávke. Ak chcete zmeniť miesto doručenie je nutné uviesť tento fakt pri uplatňovaní služby. Produkty zasielame len na výdajné miesta a Z-boxy. Ak bola prvotná objednávka doručovaná na adresu, bude zásielka odoslaná na najbližšie výdajné miesto od tejto adresy.

Disclaimer: Túto službu je možné pre každú zakúpenu tvrdosť využiť iba raz. Službu nejde zakúpiť samostatne ani spätne, vždy sa uplatňuje len na objednávku s ktorou bola zakúpená. Službu si je možné uplatniť len po opoužívaní všetkych kusov určitej tvrdosti. Ak sa Vám napr poškodí len jeden kus ale ostali Vám ďalšie rovnakej tvrdosti, službu si uplatnite až po opoužívaní aj ostatných kusov.
Touto službou sa neviete dostať ku produktom ktoré ste reálne nezakúpili! Ide len o výmenu poškodených kusov.