0
Your Cart
0
Your Cart

Naša misia

Vzhľad

Sociálne siete, zoznamovacie aplikácie, rýchle medziľudské interakcie. To všetko prispieva k tomu, že vzhľad hrá stále väčšiu roľu. Človek dokáže už do 4 sekúnd zhodnotiť druhé pohlavie, čím je prvý dojem skutočne kľúčový. Do popredia sa dostáva atraktivita mužov špecificky. Vypracované svaly, oblečenie, clean účes, to všetko je fajn, len sa už pomaly stáva štandardom.

To, čo je pri atraktivite naozaj rozhodujúce, je vzhľad tváre. Ide o úplne prvú vec, ktorú si na tebe ľudia všimnú. Ešte skorej ako napr. postavu alebo farbu očí.

Existuje viacero produktov, ktoré sa snažia vzhľad tváre zlepšiť. Väčšinou však ide len o kozmetiku, produkty na bradu, vlasy atď. Sú to teda len “povrchové” produkty.

Naše produkty sú zamerané na samotnú stavbu tváre. Posilujú svaly, ktoré sa zväčšia a tým vizuálne zvýraznia sánku. Výrazná sánka je potom najhlavnejším znakom atraktívnej mužskej tváre.

Vďaka tomu pomáhame už tísickám chalanom a mužom v SK a CZ vybudovať si atraktívnejšú tvár.

Zdravie

Žijeme v dobe kedy sa všetko snažíme robiť príjemnejším. Je to to tak správne ale prináša to aj značné negatíva. Tieto negatíva potom označujeme ako civilizačné ochorenia.

Čoraz viac ľudí si však tento fakt uvedomuje a preto vidíme obrovský nárast v trendoch, ktoré im čelia.
Šport na obezitu, otužovanie na slabú imunitu, fasting (krátkodobé hladovky) na prejedanie, meditácia na mentálne zdravie atď.

To všetko sú aktivity, ktoré sú v nejakom bode nepríjmené, no nakonci dňa majú pre nás zdravotné benefity. V strave je trend podobný. Vplyvom modernej doby je problémom stále mäkkšia strava, hltavé jedenie, nesprávne dýchanie ústami namiesto nosom, chrápanie atď., to všetko oslabuje naše tvárové svaly čo má značné negatíva.

Naše produkty ako Funkčné Žuvačky a Jawlinery priamo tieto tvárové svaly posilujú, čím bojujú s ich ochabovaním.

Produkty ako Pásky a Prúžky potom slúžia na boj s nesprávnym dýchanim ústami, ktoré len ďalej zhoršuje už oslabené svaly tváre. Naše produkty ťa okamžite nasmerujú k správnemu dýchaniu nosom so všetkými benefitmi.