0
Your Cart
0
Your Cart

PRE ŽENY: Výhody cvičenia tvárových svalov

1. Zvýraznenie jawlineu

Prvá a najčastejšie spojovaná výhoda cvičenia s našimi produktami je práve zvýraznenie sánky.

Sánka je kosť, ktorá formuje stavbu našej tváre, nedá sa teda formovať. Je však obklopená množstvom svalov, ktoré sa formovať dajú, majú totiž rovnakú štruktúru ako napr. biceps.

Práve vypracovaním týchto svalov tváre, si môžeš zvýrazniť svoju sánku, bez toho aby si ovplyvnila samotnú kosť.

Prečo by si chcela mať výraznejšiu sánku?

Výrazná sánka a ostré črty tváre sú totiž jedným z hlavných znakov atraktívnej tváre. Viac tu

2. Redukcia tuku

S neželaným tukom na tvári bojujeme mnohé. Či už je to tuk na lícach, okolo očí alebo dvojbrada, najradšej by sme sa ho jednoducho zbavili.

Asi ťa nepoteším ale najlepšia metóda ako sa zbaviť tuku na tvári je proste celkovo schudnúť. Toľko omielaná zdravá strava a fyzická aktivita je stále najefektívnejšia metóda na schudnutie podkožného tuku a tým pádom aj toho neželaného z tváre.

Ak by si však redukciu tuku chcela ešte trocha viac zefektívniť, opäť prichádzajú na rad naše produkty.

Cvičenie s jawlinermi a Funkčnými žuvačkami totiž perfektne prekrvuje celú tvár vrátane svalov, kože a nepriamo aj tukových buniek. Cvičenie zvyšuje metabolickú aktivitu týchto buniek čo môže mať za následok oxidáciu tukov (spalovanie)

3. Vizuálne zmenšenie čela

Ďalšia aj keď tentokrát nepriama výhoda cvičenia s našimi produktami. Zošírenie čeľuste a teda zvýraznenie sánky spomínané v 1. bode má za následok vizuálne zmenšenie čela. Hneď vysvetlím.

Cvičenie s jawlinermi samozrejme nijak veľkosť čela nezmení, ak máš však úzku až veľmi úzku čeľusť (tzv. srdcový tvar tváre, viď. naše dve zákazníčky na pravo) môže zošírenie sánky vytvoriť dojem menšieho čela, keďže už viac nebude najširšou časťou tvojej tváre.

Na výsledkoch našich dvoch zákazníčok tento efekt vidno perfektne ——>

4. Redukcia vrások

Tak ako som už spomínala, cvičenie neprekrvuje len svalové bunky tváre, ale aj tie kožné, čo má za následok násobne väčší prívod kyslíka.

Toto je významne prospešné pre tvoju pokožku, pretože pomáha zlepšiť jej celkovú elasticitu.

Ďalší aspekt fungovanie je cez tvorbu kolagénu. Cvičenie s jawlinermi je totiž vlastne fyzická aktivita. Čo masívne podporuje tvorbu nového kolagénu?
Áno, presne tak. Fyzická aktivita.

Aj keď sa môže zdať posiľnovanie tvárových svalov ako bizár, nezabudni, že tieto svaly sú štruktúrou úplne rovnaké ako tie ostatné. Ich posilňovanie sa teda môže brať ako silové cvičenie a teda fyzická aktivita.

5. Redukcia kruhov pod očami

Kruhy pod očami sú vlastne problém oslabených svalov tváre. Pokiaľ sa totiž tvárové svaly oslabia a začnú ochabovať, tuk okolo očí sa presunie pod očí a vytvorí vačky, všetkým známe ako kruhy pod očami.

Je to teda ďalší problém, ktorý vzniká aj z dôvodu slabých tvárových svalov. Bohužiaľ naša strava je stále mäkkšia a naše tvárové a žuvacie svaly tým pádom chabnú.

Tento problém v krátkom videu dobre vysvetluje aj uznávaný neurovedec —>

Ak chceš aj ty po rokoch slabnutia tieto svaly začať posilňovať, vyskúšaj naše revolučné produkty.

Naše riešenie

Žuvacie a tvárové svaly sa ešte donedávna nedali nijak priamo cvičiť, keďže momentálna strava svaly tváre nezaťažuje v podstate vôbec.

Prišli sme s riešením, vďaka ktorému viete svaly tváre začať efektívne cvičiť a to naozaj hocikde.

Tým riešením môžu byť Jawlinery a Funkčné Žuvačky.

Absolútna nutnosť, ak nechceš mať naďalej oslabené svaly tváre so všetkými negatívnymi dôsledkami.

Pri Jawlineroch ponúkame až 2 tvrdosti pre postupne zväčšujúcu sa rezistenciu, a momentálne aj úplne novú, vylepšenú 2.1. generáciu.

Funkčné Žuvačky zas ponúkame vo sviežej mätovej príchuti a až v 400g balení.

Nebude to ľahké, ale ak máš chuť a odhodlanie posilniť si svaly tváre, vyber si jeden z naších produktov a pridaj sa ku tisíckam slovákom už cvičiacich:

Nová éra je tu!

Toto sú prvé Funkčné ŽUVAČKY!