0
Your Cart
0
Your Cart

Veľký prieskum v uliciach: Urobí jawline muža naozaj atraktívnejším?

Boli sme v uliciach s naším ambasádorom, aby sme zistili jediné.

Urobí výrazný jawline muža naozaj atraktívnejším?

Žien sme sa teda pýtali jednoduchú otázku:

Kto z týchto dvoch mužov ti príde atraktívnejší?

Na výber sme im dali z dvoch fotiek mužov. Obidvaja sú pekní, majú rovnakú farbu očí. Vlastne sa obidvaja na seba aj trošku podobajú.

Majú však jeden významný rozdiel

Muž na obr.1 má širšiu čeľusť ako muž na obr.2

Tento prieskum bol robený ako potreba nášho tímu potvrdiť si štúdiami a evolúciou vyzdvihované znaky mužskej atraktívnosti. Dôležitá je totiž každodenná realita. Ak je človek atraktívnejší, s dôsledkami (pozitívnymi) sa stretáva každodenne. To isté platí aj naopak – Ak nie je, s napr. trpkosťou ženského nezáujmu sa stretáva každodenne. Preto sme sa vždy snažili aplikovať všetky poznatky do praktického sveta. Nikdy sme neostávali len v štúdiách…

Dosť bolo rečí, tu sú výsledky:

*Celkovo sme sa pýtali 94 žien. Na vek sme sa nepýtali ale bol v približnom rozsahu 16 až 40. Prieskum bol robený v piatok večer v Bratislavskom Starom Meste

Diskusia

Prieskum ukazuje, že významná väčšina, t. j. 68 z 94 žien, považovala muža na obr.1 s výraznejšou čeľusťou za atraktívnejšieho ako muža na obr.2. Na druhej strane len 18 žien uprednostňovalo osobu s menej výraznou čeľusťou, pričom 2 ženám sa ani jeden nezdal atraktívny. Šesť žien sa rozhodlo neodpovedať.

Výsledky vlastného prieskumu sú teda v súlade s predchádzajúcim výskumom, ktorý naznačuje, že atraktivita tváre je základným faktorom pri výbere partnera. Výrazná čeľusť je charakteristická pre mužnejšiu tvár, čo môže naznačovať vyššiu hladinu testosterónu, čo sa u mužov považuje za atraktívne. Jawline sa tiež považuje za znak fyzickej zdatnosti a dobrého zdravia, čo môže tiež prispievať k jej príťažlivosti.

Chceš to vyskúšať?

Naše produkty boli, sú a vždy budú results driven. Funkčnosť a výsledky s nimi spojené je to načo sa pri nich zameriavame. Ak by si ich chcel vyskúšať ale nevieš kde začať a ktorá tvrdosť je pre teba najvhodnejšia, odporúčame ti objednať jeden z našich balíkov. Sú v ňom viaceré tvrdosti a dostaneš ešte a pri Kompletnom dostaneš ešte aj darček zdarma.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *