0
Your Cart
0
Your Cart

ATRAKTIVITA a ako sme pomohli vyše 5000 chalanom zvýšiť si ju

Vzhľad…

Vec ktorú rieši hadam každý teenager. Aké mám vlasy, pleť, či nemám široké čelo, odstávajúce uši alebo krivé zuby. Každý chce vyzerať čo najlepšie.

Baby mali v tomto vždy výhodu. Existuje pre ne totiž stovky produktov, ktoré im v tom pomáhajú. Zväčšia si mihalnice, korektorom zakryjú nedokonalosti, rúžom zvýraznia pery a dajú si make-up.

Nič z toho sa nedá však aplikovať na chalanov. Mužská atraktivita totiž vychádza z niečoho iného. Dlho sme študovali a hľadali. Hľadali sme tú jednu vec, jeden znak, ktorý ide naprieč všetkými atraktívnymi mužmi. Našli sme ho.

Výrazná čeľusť 

Výrazná, široká čeľusť je kľúčový znak, kľúčová vlastnosť, ktorá sa spája so všetkými atraktívnymi mužmi. 

Tam to však len začalo. Museli sme nájsť spôsob akým by sa k nej každý chalan vedel dopracovať. Spôsob, ktorý tak, ako ženám rúž zvýrazní pery, mužom by zvýraznil tu jednu najdôležitejšiu vec – Čeľusť. 

Nekonečné hodiny vymýšľania, navrhovanie dizajnu, testovanie, riešenia výroby atď. 

Potrebovali sme najmä nájsť manufaktúru, na ktorú by sa dalo spoľahnúť. Rozhodli sme sa pre Maďarskú firmičku, kde mali všetky potrebné stroje a boli ochotný vyhovieť naším špecifickým požiadavkám na výrobu

Najskôr sme produkty dali len zopár známym nech ich vyskúšajú. Ich pozitívne reakcie nás presvedčili. Vedeli sme, že je správny čas dostať produkty do sveta.

Vytvorili sme eshop a začali predávať. Začiatky boli ťažké, málo reakcií od zákazníkov nás držali na pochybách. Funguje to? Nemali sme to ešte dlhšie testovať?

Už po 5 týždňoch však prišla prvé reakcia:

Pokračovali sme a v určitom okamihu sme cítili, že nielen tínedžeri, ale muži všetkých vekových skupín kupujú náš produkty, trénujú a sú s ním spokojní.

Museli sme spraviť veľa zmien. Rýchlejšie doručenie, lepšie obaly, začali sme taktiež zbierať premeny našich zákazníkov. Vedeli sme, že to je to najdôležitejšie. 

Zaviedli sme pre nás veľmi dôležité pravidlo: zákazník musí byť vždy spokojný. Boli sme vždy presvedčený, že každý môže vidieť výsledky. Stovky premien a spokojných zákazníkov nám to začalo dokazovať.

Dnes sa už rozrastáme do viacerých krajín, vyvíjame nové technológie, financujeme štúdie ohľadom cvičenia a atraktivity tváre všeobecne. S týmto všetkým však prichádza aj veľká zodpovednosť. Novou výzvou je udržať si kvalitu našich produktov, čo bolo od začiatku našou prioritou. 

Chceš to vyskúšať?

Naše produkty boli, sú a vždy budú results driven. Funkčnosť a výsledky s nimi spojené je to načo sa pri nich zameriavame. Ak by si ich chcel vyskúšať ale nevieš kde začať a ktorá tvrdosť je pre teba najvhodnejšia, odporúčame ti objednať jeden z našich balíkov. Sú v ňom viaceré tvrdosti a dostaneš ešte a pri Kompletnom dostaneš ešte aj darček zdarma.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *